<< Önceki Sayfaya Dön
Yeni

Zeytinyağı 3100 ml. (soğuk sıkım)

Sevgiyle üretilmiş organik ürünler

627,00
- +
VAR

Ekoloji Market Organik Zeytinyağı - Soğuk Sıkım

Soğuk sızma zeytinyağı, zeytin ağacı meyvelerinin direkt olarak sıkılması ile üretilmektedir. Bu sayede elde edilen zeytinyağı kimyasal işlem, katkı maddesi gibi etkenlere maruz kalmadan en doğal hali ile üretilmiş olur. Yağlar arasında çok geniş bir alanda (yemeklerde, kahvaltıda vs.) kullanılan soğuk sıkım zeytinyağı mutlaka her evde bulunur. Doğallığının getirdiği tad ve faydalar sayesinde ayrıca yağlar arasında en çok tercih edilen üründür. 

Ekoloji Market Organik Zeytinyağı uzun süre doğal yapısını ve aromasını en önemlisi de içinde sağlık için son derece yararlı olan ve antioksidan özelliği ile adeta ilaç niteliğinde olan fenol bileşenlerini kaybetmemesi bakımından filtre edilmemektedir. Ekoloji Market Organik Zeytinyağlarımız “Naturel Birinci Zeytinyağı ” kategorisinde olup maximum yağ asit oranı % 0,4'tür.

VEGAN ✓
100gr için Enerji ve Besin Ögeleri
Enerji                       :885 kcal
Yağ                          :100 g 
Sodyum                   :2 mg  
Potasyum                 :1 mg
 

Ekoloji Market Organik Zeytinyağı Saklama Koşulları

Organik Zeytinyağı ışık-hava almayan kapalı kaplarda ve serin ortamlarda, tercihen kokusuz mekanlarda saklanmalıdır. Organik Zeytinyağı +5 derecenin altında donuklaşmaya başlar ve ısı yükseldikçe tekrar sıvı hale dönüşür. Bu değişiklik yağın nefasetini etkilemez.

Ekoloji Market organik ürünleri, organik tarım usulü esas alınarak, DE CONTROL Denetim ve Belgelendirme Ltd.Şti (TR-OT-037) tarafından denetlenmekte ve sertifikalandırılmaktadır. Ürünlerimiz, HACCP ve ISO 22000:2018 Gıda Güvenliği Kalite Yönetim Sistemlerine sahip tesisimizde üretilmiştir.

 

 

Ürünlerimiz de kimyasal ilaç, hormon, koruyucu madde ve renklendirici kullanılmamaktadır.

Sertifikalı ve kaliteleri ürünleri tavsiye ediyoruz.

 

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının ilgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak, endikasyon ve hastalık adı belirterek, besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil, bitkisel besin destek ürünüdür. 

 

Sorularınız için bize sitemizden ve sosyal medyadan ulaşabilirsiniz.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Bizden Haberdar Olun

E-Bültene kayıt ol fırsat & indirimleri kaçırma!

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.