Organik Yulaf Unu 750 gr.
Organik Yulaf Unu 750 gr.

Organik Yulaf Unu 750 gr.

Fiyat : ₺130,00(KDV Dahil)
:

EKOLOJİ MARKET ORGANİK YULAF UNU 750 GR.

Yulaf unu, yulafın birkaç farklı öğütülme aşamasından geçirilerek elde edilen halidir. Son dönemlerde özellikle diyet yapan ve sağlıklı beslenen kişiler tarafından tüketilen yulaf unu, besin değeri açısından oldukça faydalıdır. Günlük beslenmede çok fazla yeri olan yulafın, hem tane hali hem de un hali oldukça değer kazanmıştır. Yulaf unu, buğday unundan daha fazla lif, protein ve vitamin içeriğiyle oldukça sağlıklı bir un alternatifidir. Kan şekerini dengelediği ve bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olduğu bilinen yulaf unu, aynı zamanda Kolesterol miktarının düşmesine ve kalp hastalıklarının önlenmesine yardımcı olduğu bilinmektedir.

VEGAN ✓
 

Taş değirmende öğütülmüştür
 

100gr için Enerji ve Besin Ögeleri
Enerji                       :67 kcal
Yağ                          :1,4 g 
Karbonhidrat            :12 g  
Protein                     :2,4 g
Lif                             :4,5 g

 

Ekoloji Market organik ürünleri, organik tarım usulü esas alınarak, DE CONTROL Denetim ve Belgelendirme Ltd.Şti (TR-OT-037) tarafından denetlenmekte ve sertifikalandırılmaktadır.

Ürünlerimiz de kimyasal ilaç, hormon, koruyucu madde ve renklendirici kullanılmamaktadır.

Sertifikalı ve kaliteleri ürünleri tavsiye ediyoruz.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının ilgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak, endikasyon ve hastalık adı belirterek, besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil, bitkisel besin destek ürünüdür. 

Sorularınız için bize sitemizden ve sosyal medyadan ulaşabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR