Üzüm Sirkesi 500 ml.
Üzüm Sirkesi 500 ml.
Üzüm Sirkesi 500 ml.
Üzüm Sirkesi 500 ml.
Üzüm Sirkesi 500 ml.

Üzüm Sirkesi 500 ml.

Fiyat : ₺148,00(KDV Dahil)
:

EKOLOJİ MARKET ORGANİK ÜZÜM SİRKESİ

Sirke türlerinin en sevilenleri arasında yer alan organik üzüm sirkesi, üzümlerin tam mevsiminde hasat edilmesi ile yapılmaktadır. Üzümün fermente olması ile meydana gelen organik üzüm sirkesi için öncelikle üzümlerin koruyucu almadan ve organik tarım kurallarına uygun olarak ekilmesi, büyütülmesi ve hasat edilmesi gerekmektedir. Sirke yapımında kullanılacak olan üzümlerin organik olması, sirkenin de organik olmasını sağlayacaktır.

Vegan ✓

Katkı maddesi, koruyucu ve renklendirici içermez
Asit Oranı:%4
Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz
Pastörizasyon ve filtrasyon işlemleri yapılmamıştır
Geleneksel doğal fermentasyon yoluyla üretilmiştir
Kapak açıldıktan sonra tortu, renk değişimi ve sirke yüzeyinde "sirke anası" denilen şeffaf bir tabaka oluşabilmektedir. Bu durum bozulma belirtisi değildir, süzülerek tekrar kullanılabilir.

100gr için Enerji ve Besin Ögeleri
Enerji                 :23 kcal
Yağ                    :0 g 
Doymuş Yağlar  :0 g
Karbonhidrat      :5,2 g 
Şekerler             :0 g
Protein               :0 g
Lif                       :0 g
Tuz                     :0 g

Organik Üzüm Sirkesi Ne İşe Yarar ve Faydaları Nelerdir?

Organik üzüm sirkesi, salatalarda, mezelerde ve yemeklerde sık sık kullanılır. Bunun yanı sıra sade bir şekilde de tüketilebilir. İçerdiği yüksek orandaki asetik asit ile zayıflamaya fayda sağlayan organik üzüm sirkesi, aynı zamanda folik asit ve B12 açısından zengindir. Besin değeri yüksek olan organik üzüm sirkesi oldukça güçlü bir probiyotiktir. Bu nedenle her gün muhakkak tüketilerek vücudun ihtiyaç duyduğu probiyotik miktarını karşılamaya fayda sağlamaktadır. Sirkenin kaliteli yaşam açısından en belirgin özelliği ise yaşlanmayı önleyici etkisidir. Organik üzüm sirkesi, antioksidan madde açısından oldukça zengin bir sıvıdır. Gerçek bir vitamin deposu olduğu için, mineral bakımından da oldukça zengindir.

Organik Üzüm Sirkesi Saklama Koşulları Nedir?

Geleneksel doğal fermentasyon yoluyla üretilmiştir. Kapak açıldıktan sonra tortu, renk değişimi ve sirke yüzeyinde ''sirke anası'' denilen şeffaf bir tabaka oluşabilmektedir. Bu durum bozulma belirtisi değildir. Süzülerek tekrar kullanılabilir. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. SİRKE SÜRESİZ BİR ÜRÜNDÜR.

Ekoloji Market organik ürünleri, organik tarım usulü esas alınarak, DE CONTROL Denetim ve Belgelendirme Ltd.Şti (TR-OT-037) tarafından denetlenmekte ve sertifikalandırılmaktadır.

 

 

Ürünlerimiz de kimyasal ilaç, hormon, koruyucu madde ve renklendirici kullanılmamaktadır.

Sertifikalı ve kaliteleri ürünleri tavsiye ediyoruz.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının ilgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak, endikasyon ve hastalık adı belirterek, besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil, bitkisel besin destek ürünüdür. 

Sorularınız için bize sitemizden ve sosyal medyadan ulaşabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR