Tane Biber Mix 35 gr.
Tane Biber Mix 35 gr.

Tane Biber Mix 35 gr.

Fiyat : ₺65,00(KDV Dahil)
:

EKOLOJİ MARKET ORGANİK TANE BİBER MİX

Çiçekli ağaçlardan olan Piperaceae familyasına ilişkin bitkilerin meyveleri olan biberler, meyvelerin olgunluk durumuna göre farklı dönemlerde hasat edilir ve kurutulur. Bu farklılık bizleri aromaları daha farklı olan özel bir biber karışımına götürüyor. Beyaz biberler ve karabiberleri aynı şişede buluşturan Ekoloji Market Organik Tane Biber Mix  ürünü stoklarımızda. Yemeklere verdiği eşsiz lezzetin yanı sıra faydalı etkileriyle de öne çıkan bu katkısız baharatımız sağlıklı yaşama değer veren kişiler için satışa sunulmuştur.

Yemek soslarından bakliyat çeşitlerine, kuru yemişlerden kahvaltılık ürünlere kadar birçok doğal ürün Ekoloji Market'te sizleri bekliyor. Sitemiz, yeşillik, sebze ve meyve gibi bozulabilirliği yüksek ürünleri bile stokta tutmadan hızlı bir teslimat politikası doğrultusunda çalışmaktadır. Ürün çeşitliliği, tazelik, nitelik, lider markalar ve orijinal tatlar konusunda nokta atışı çözümler sunan online manavımızla sofralarınız artık güvence altında. Alışverişe saatler harcamak istemeyen kullanıcılara hitap eden Ekoloji Market 7 gün 24 saat faal şekilde online alışverişi mümkün kılıyor. Erişilebilir fiyatlar, güvenli ödeme protokolü, kullanıcı dostu site tasarımı ve güler yüzlü alışveriş fırsatı da size sunulan ekstra avantajlar arasında. 

T.C. Organik Tarım Sertifikalı

 

Ekoloji Market organik ürünleri, organik tarım usulü esas alınarak, DE CONRTOL organik ürün sertifikasına sahiptir. 
Ürünlerimiz de kimyasal ilaç, hormon, koruyucu madde ve renklendirici kullanılmamaktadır.
Sertifikalı ve kaliteleri ürünleri tavsiye ediyoruz.
 
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının ilgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak, endikasyon ve hastalık adı belirterek, besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil, bitkisel besin destek ürünüdür. 
 
Sorularınız için bize sitemizden ve sosyal medyadan ulaşabilirsiniz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR