Tam Siyez Kuskus 400 gr.
Tam Siyez Kuskus 400 gr.

Tam Siyez Kuskus 400 gr.

Fiyat : ₺115,00(KDV Dahil)
:

EKOLOJİ MARKET ORGANİK TAM SİSYEZ KUSKUS 400 gr.

Yüzyıllardır tüketilen, eski bir tahıl türü olan siyez buğdayının özellikleri saymakla bitmiyor. Genetiği ve yapısı korunmuş, gluten oranının en düşük olduğu buğday çeşitlerinden biri olan siyez buğdayı, bütün halde taş değirmenlerde öğütülüyor, besin değerleri kaybolmadan sofralarımıza kadar geliyor. Lifler bakımından zengin olan, dolayısıyla hazmı da kolaylaştıran siyez unundan yapılan yiyecekler ise damak tadınızı tam olarak karşılıyor. Organik tarım kurallarıyla üretilen ve tamamen katkısız Ekoloji Market Tam Siyez Kuskus ürünümüz şimdi sizler için satışta. Sofralarınıza sağlığı ve lezzeti aynı anda yaşayın. 

Organik siyez buğdayı ve siyez buğday unu genetiği değişmemiş, 14 kromozom yapısıyla tarihteki ilk buğdaylardan biridir. Yüksek antioksidan içeriğine sahiptir. Hücre yapısını korur, yaşlanmayı geciktirir. İçerdiği B1, B2, B6, B12 vitaminleriyle sindirim ve sinir sistemi için hayati öneme sahiptir. Karbonhidrat değeri düşük, protein değeri yüksektir. İçerdiği folik asitten dolayı, çocuk ve hamile kadınlar için çok önemli bir gıda maddesidir. İçeriğindeki ilkel yapıdaki glüten, buğday evriminin son halkası ekmeklik buğdaylardaki glütene oranla daha kolay sindirilir.

Güneş ışığından uzak, serin ve rutubetsiz yerde saklayınız.

100gr için Enerji ve Besin Ögeleri
Enerji                       :1128 kcal
Yağ                          :3,9 g 
Karbonhidrat            :229,8 g  
Protein                     :42,9 g
Tuz                           :0 mg

 

Ekoloji Market organik ürünleri, organik tarım usulü esas alınarak, DE CONTROL Denetim ve Belgelendirme Ltd.Şti (TR-OT-037) tarafından denetlenmekte ve sertifikalandırılmaktadır. Ürünlerimiz, HACCP ve ISO 22000:2018 Gıda Güvenliği Kalite Yönetim Sistemlerine sahip tesisimizde üretilmiştir.

 

 

Ürünlerimiz de kimyasal ilaç, hormon, koruyucu madde ve renklendirici kullanılmamaktadır.

Sertifikalı ve kaliteleri ürünleri tavsiye ediyoruz.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının ilgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak, endikasyon ve hastalık adı belirterek, besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil, bitkisel besin destek ürünüdür. 

Sorularınız için bize sitemizden ve sosyal medyadan ulaşabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR