Tam Buğday Burgu Makarna 300 gr.
Tam Buğday Burgu Makarna 300 gr.

Tam Buğday Burgu Makarna 300 gr.

Fiyat : ₺80,00(KDV Dahil)
:

EKOLOJİ MARKET TAM BUĞDAY BURGU MAKARNA 300 gr.

Diğer irmiklere göre daha besleyici olan özel bir irmikle yapılan makarnayla tanışın. Diğer buğday irmiklerinden farklı olarak hiç bir koruyucu içermeyen ve kabuklarıyla bütün halde öğütülmüş buğday irmiğinden üretilmiş olan Ekoloji Market Organik Tam Buğday Burgu Makarna  şimdi Ekoloji Market farkıyla sunuluyor. Tam tahıllı olan bu özel makarna, içerdiği zengin lif sayesinde sindirim sisteminin daha sağlıklı şekilde çalışmasını sağlarken diyet yapanlar için de sağlıklı bir gıda kaynağı oluyor. Yapay ve zararlı hiç bir katkı maddesi içermeyen, besin değerleri olduğu gibi korunmuş makarnamız ile siz de sağlıklı sofralarınızın keyfini sürün. 

Ekoloji Market organik ürünleri, organik tarım usulü esas alınarak, DE CONTROL Denetim ve Belgelendirme Ltd.Şti (TR-OT-037) tarafından denetlenmekte ve sertifikalandırılmaktadır. Ürünlerimiz, HACCP ve ISO 22000:2018 Gıda Güvenliği Kalite Yönetim Sistemlerine sahip tesisimizde üretilmiştir.

 

 

Ürünlerimiz de kimyasal ilaç, hormon, koruyucu madde ve renklendirici kullanılmamaktadır.

Sertifikalı ve kaliteleri ürünleri tavsiye ediyoruz.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının ilgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak, endikasyon ve hastalık adı belirterek, besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil, bitkisel besin destek ürünüdür. 

Sorularınız için bize sitemizden ve sosyal medyadan ulaşabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR