<< Önceki Sayfaya Dön
Yeni

Susam Yağı Soğuk Sıkım 100 Ml.

Sevgiyle üretilmiş organik ürünler

37,00
- +
VAR

Ekoloji Market Organik Susam Yağı Soğuk Sıkım

Uzak Doğu mutfağında lezzet destekleyici olarak birçok yemekte kullanılan susam yağı, ülkemizde mutfakta ve kozmetik bakımda yoğun kullanıma sahiptir. Ekoloji Market Organik Susam Yağı hem yemeklerde hem de saç ve cilt bakımında aktif kullanılabiliyor. Susam yağının mucizevi etkileri ve farklı lezzeti çok yönlü kullanımı destekliyor. Susam bitkisinin tohumlarından elde edilen yağ; fosfor, çinko, kalsiyum, bakır, manganez, demir, selenyum mineralleri ile E, B1 ve B6 vitaminleri içermektedir. Ekoloji Market Organik Susam Yağı, beklentileri karşılayan doğal bir içeriğe sahiptir. Susam yağının kıvamı, hoş kokusu ve faydalarını birkaç kullanımdan itibaren hissedebilirsiniz. Susam yağının cildi iyileştirdiği aynı zamanda zihin sağlığını koruduğu ve depresyon tedavisini desteklediği bilinmektedir.

VEGAN ✓
100gr için Enerji ve Besin Ögeleri
Enerji                       :604 kcal
Yağ                          :50,7 g 
Karbonhidrat            :13,4 g  
Protein                     :25 g
Kalsiyum                  :26 mg

Ekoloji Market organik ürünleri, organik tarım usulü esas alınarak, DE CONTROL Denetim ve Belgelendirme Ltd.Şti (TR-OT-037) tarafından denetlenmekte ve sertifikalandırılmaktadır. Ürünlerimiz, HACCP ve ISO 22000:2018 Gıda Güvenliği Kalite Yönetim Sistemlerine sahip tesisimizde üretilmiştir.

 

 

Ürünlerimiz de kimyasal ilaç, hormon, koruyucu madde ve renklendirici kullanılmamaktadır.

Sertifikalı ve kaliteleri ürünleri tavsiye ediyoruz.

 

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının ilgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak, endikasyon ve hastalık adı belirterek, besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil, bitkisel besin destek ürünüdür. 

 

Sorularınız için bize sitemizden ve sosyal medyadan ulaşabilirsiniz.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Bizden Haberdar Olun

E-Bültene kayıt ol fırsat & indirimleri kaçırma!

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.