Siyah Zeytin 350 Gr.
Siyah Zeytin 350 Gr.
Siyah Zeytin 350 Gr.
Siyah Zeytin 350 Gr.
Siyah Zeytin 350 Gr.

Siyah Zeytin 350 Gr.

Fiyat : ₺86,00(KDV Dahil)

:

EKOLOJİ MARKET ORGANİK SİYAH ZEYTİN 350 GR.

En lezzetli organik zeytinlerin toplanıp işlenmesi ve kırılmasıyla üretilen Siyah Zeytin, cam kavanozlarda paketlenerek sizlere ulaştırılıyor. Ailecek güvenle tüketebileceğiniz zeytinler, hiçbir kimyasala maruz bırakılmadan özenle yetiştirilip işleniyor. Organik sertifikası alınan zeytinlere tuzlu su ekleniyor ve tüketime hazır hale geliyor. Tuzlu tatlara alışık değilseniz zeytinlerin yiyeceğiniz kadarını tüketmeden hemen önce temiz içme suyuyla yıkayarak hafif tuzundan arındırabilirsiniz. Damak zevkinize göre üzerine kekik ve pul biber gibi baharatlar ekleyebilir, dilerseniz zeytinyağı da gezdirebilirsiniz. Siyah zeytinleri bir süre temiz suda bekletip suyundan arındırdıktan sonra çekirdeklerini ayırıp poğaçalarınıza veya sandviçlerinize ekleyerek de tüketebilirsiniz. Bu lezzetli zeytini hemen denemek için sitemizden sipariş verebilirsiniz

100gr için Enerji ve Besin Ögeleri

Yağ : 5,2 g

Karbonhidrat : 4,4 g

Şeker : 0,3 g

Protein : 3,1 g

Tuz : 3,6 g

 

Ekoloji Market organik ürünleri, organik tarım usulü esas alınarak, DE CONTROL Denetim ve Belgelendirme Ltd.Şti (TR-OT-037) tarafından denetlenmekte ve sertifikalandırılmaktadır. Ürünlerimiz, HACCP ve ISO 22000:2018 Gıda Güvenliği Kalite Yönetim Sistemlerine sahip tesisimizde üretilmiştir.

Ürünlerimiz de kimyasal ilaç, hormon, koruyucu madde ve renklendirici kullanılmamaktadır.

Sertifikalı ve kaliteleri ürünleri tavsiye ediyoruz.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının ilgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak, endikasyon ve hastalık adı belirterek, besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil, bitkisel besin destek ürünüdür. 

Sorularınız için bize sitemizden ve sosyal medyadan ulaşabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR