Organik Basmati Pirinç 750 gr.
Organik Basmati Pirinç 750 gr.

Organik Basmati Pirinç 750 gr.

Fiyat : ₺233,00(KDV Dahil)
:

EKOLOJİ MARKET ORGANİK BASMATİ PİRİNCİ 750 gr.

 

Basmati Pirinci en çok tüketilen aromatik pilavdan biridir. Uzun ve ince tanelidir ve parfümüne ek olarak Hintçe'de (kokulu veya koku kraliçesi) adını veren parfüm, narin lezzetini karakterize eder. Pişirdikten sonra da ikiye katlanan en uzun taneli pirinç olarak kabul edilir.

Pirinçlerin kraliçesi olarak bilinmektedir. Organik basmati pirinç, Ekoloji Market ile eşsiz bir lezzete kavuşuyor. Doğal bir aromaya ve kendine has ince, uzun bir yapıya sahip olan Ekoloji Market Organik Basmati Pirinç, pişirildiğinde lezzetinin yanı sıra tane tane olmasıyla da öne çıkıyor.

  • Düşük yağ içerir.

 

Ekoloji Market organik ürünleri, organik tarım usulü esas alınarak, DE CONTROL Denetim ve Belgelendirme Ltd.Şti (TR-OT-037) tarafından denetlenmekte ve sertifikalandırılmaktadır. Ürünlerimiz, HACCP ve ISO 22000:2018 Gıda Güvenliği Kalite Yönetim Sistemlerine sahip tesisimizde üretilmiştir.

 

 

Ürünlerimiz de kimyasal ilaç, hormon, koruyucu madde ve renklendirici kullanılmamaktadır.

Sertifikalı ve kaliteleri ürünleri tavsiye ediyoruz.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının ilgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak, endikasyon ve hastalık adı belirterek, besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil, bitkisel besin destek ürünüdür. 

Sorularınız için bize sitemizden ve sosyal medyadan ulaşabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR