Organik Nar Ekşisi 340 gr.
Organik Nar Ekşisi 340 gr.
Organik Nar Ekşisi 340 gr.
Organik Nar Ekşisi 340 gr.
Organik Nar Ekşisi 340 gr.

Organik Nar Ekşisi 340 gr.

Fiyat : ₺167,00(KDV Dahil)
:

EKOLOJİ MARKET ORGANİK NAR EKŞİSİ

Salataların olmazsa olmazı, kısırların ve dolma harçlarının vazgeçilmez lezzet tamamlayıcısı, marine karışımları ve sos tariflerinin kurtarıcısı! Biz nar ekşisini gerçek organik meyvenin % 100 konsantresiyle elde ediyoruz, uzmanlığımızla birleştirip ideal koşullarda evlerinize getiriyoruz. Asırlardır bereketin, verimliliğin ve sağlığın simgesi olan nar, kültüre alınan en eski meyve türü. Dünya üzerinde pek çok medeniyetin kültüründe önemli yer tutuyor ve her bölgede farklı bir türü yetiştirilse de, nara gösterilen itibar hiç değişmiyor.

Bazen meyve olarak, bazen suyunu sıkarak, bazen sirkesini bazen reçelini tükettiğimiz narın en favori tüketim şekli de şüphesiz ekşisi.

100gr için Enerji ve Besin Ögeleri
Enerji                 :298 kcal
Yağ                    :0 g 
Doymuş Yağlar  :0 g
Karbonhidrat      :70 g 
Protein               :0,02 g
Tuz                     :2 mg

Organik Nar Ekşisi Ne İşe Yarar ve Faydaları Nedir?

Diyabetin kontrolünde etkilidir. Rafine şekersiz içeriği sayesinde diyabetliler ve hedefe yönelik beslenen bireyler tarafından güvenle tüketilebiliyor. Glutensiz olması bakımından çölyak hastaları ve gluten hassasiyeti bulunan kişilerce rahatlıkla tercih edilebiliyor. Tansiyonu dengelediği, kalbi koruduğu ve düzenli çalışmasına yardımcı olduğu biliniyor. Vücudun günlük olarak ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineral çeşitlerinin güçlü bir şekilde karşılanabilmesine yardımcı oluyor. Vücut direncini artırıp, hastalıklara karşı dayanıklı olmamızı sağlıyor. İyi bakterileri koruyor.

Organik Nar Ekşisi Saklama Koşulları Nedir?

Organik Nar Ekşisi, içerdiği yoğun miktardaki meyve şekeri ve pekmeze benzeyen üretim süreci sayesinde tadını, formunu ve besin değerini uzun süre boyunca koruyabiliyor. Ancak bunun için ürünün uygun koşullarda muhafaza edilmesi; neme, yüksek sıcaklığa ve doğrudan güneş ışığına maruz bırakılmaması gerekiyor. Bu doğrultuda ürünün kuru, loş ve serin bir ortamda ağzı kapalı bir şekilde saklanması büyük önem taşıyor.

Ekoloji Market organik ürünleri, organik tarım usulü esas alınarak, DE CONTROL Denetim ve Belgelendirme Ltd.Şti (TR-OT-037) tarafından denetlenmekte ve sertifikalandırılmaktadır.

 

 

Ürünlerimiz de kimyasal ilaç, hormon, koruyucu madde ve renklendirici kullanılmamaktadır.

Sertifikalı ve kaliteleri ürünleri tavsiye ediyoruz.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının ilgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak, endikasyon ve hastalık adı belirterek, besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil, bitkisel besin destek ürünüdür. 

Sorularınız için bize sitemizden ve sosyal medyadan ulaşabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR