Kimyon ( toz ) 40 gr.
Kimyon ( toz ) 40 gr.

Kimyon ( toz ) 40 gr.

Fiyat : ₺81,00(KDV Dahil)
:

EKOLOJİ MARKET ORGANİK KİMYON 40 gr.

Türk mutfağının vazgeçilmez baharatlarından biri olan kimyon, içeriğindeki değerli bileşenler sayesinde bir tutamıyla bile lezzet ve şifa depoluyor. Kimyonun mucizevi bir baharat olduğunu düşünülüyor, neredeyse her yemeğe eser miktarda konuluyor. Ekoloji Market Organik Kimyon Toz, bazı Orta Doğu ülkelerinde tedavi amaçlı kullanıldığı bilinmektedir.. Kimyon içeriğinde potasyum, demir, magnezyum, kalsiyum; A, B6, B12, C ve D vitaminleri barındırıyor. Aynı zamanda ideal lif kaynaklarından biri kabul ediliyor. Yemeklere, salatalara, sandviçlere, şifalı içeceklere lezzet kazandıran, hastalık dönemlerinde bağışıklığı destekleyen kimyonun şaşırtıcı birçok faydası bulunuyor. 

Anadolu'nun bereketli topraklarından
Ürünlerimiz işleme aşamalarında ışınlanmamıştır
Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz

100gr için Enerji ve Besin Ögeleri
Enerji                         :374 kcal
Yağ                            :22 g 
Protein                      :18 g
Karbonhidrat             :44 g 

 

Ekoloji Market organik ürünleri, organik tarım usulü esas alınarak, DE CONTROL Denetim ve Belgelendirme Ltd.Şti (TR-OT-037) tarafından denetlenmekte ve sertifikalandırılmaktadır.

  

Ürünlerimiz de kimyasal ilaç, hormon, koruyucu madde ve renklendirici kullanılmamaktadır.

Sertifikalı ve kaliteleri ürünleri tavsiye ediyoruz.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının ilgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak, endikasyon ve hastalık adı belirterek, besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil, bitkisel besin destek ürünüdür. 

Sorularınız için bize sitemizden ve sosyal medyadan ulaşabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR