Tahin Helvası Bademli 200 gr
Tahin Helvası Bademli 200 gr
Tahin Helvası Bademli 200 gr
Tahin Helvası Bademli 200 gr

Tahin Helvası Bademli 200 gr

Fiyat : ₺165,00(KDV Dahil)
:

EKOLOJİ MARKET ORGANİK TAHİN HELVASI BADEMLİ 200 gr.

Ana maddesi susam olan ekoloji market tahin helvası özel taş değirmenlerde ezilerek elde edilmektedir. Elma suyu konsantresi ile tatlandırılarak organik badem ilave edilerek geleneksel yöntemlerle kaynatılır. En son aşamada tahinle buluşan elma suyu konsantresinden elde ettiğimiz malt, ustalık tecrübesi ile yoğurularak inanılmaz bir lezzet ortaya çıkarır. Tamamen doğal içeriğe sahip lezzetli bademli tahin helvaları geleneksel Türk tatlı kategorisinde yer almaktadır. Bademli Tahin Helvası içindekiler sayesinde besin deposu olarak nitelendirilmektedir. Besleyici özelliğinin yanı sıra uygun fiyatlı olmasıyla da vazgeçilmez kahvaltılık ürünleri arasında yerini alır.

Organik tahin helvasındaki başarımızı bir tık daha öteye taşıyıp, lezzetimize lezzet kattık: organik bademli tahin helvası!
Organik bademin eşsiz yararları ve tadıyla çıtayı daha da yükseltiyoruz ve sizlere bademlerin tane tane hissedildiği, küçük büyük herkesin güvenerek ve severek tüketeceği bu güzel ürünümüzü öneriyoruz. Unutmayın, hem helva hem organik hem de şekersiz!
 

VEGAN ✓

Gluten içermez
Koruyucu, renklendirici içermez
İlave şeker içermez
Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz
Direkt güneş ışığından uzak tutunuz
Ambalajı açtıktan sonra yeniden saklamak için hava almayacak şekilde ağzını kapatınız
Tahinden üretildiği için ısı değişikliklerinde yağlanma olabilir ancak bu helvanın bozulduğu anlamına gelmez.
Hava aldığında nemlenme olabilir ancak üzerinde oluşan tabaka sıyırılarak yeniden kullanılabilir.


100gr için Enerji ve Besin Ögeleri
Enerji                         :526,6 kcal
Toplam Şeker            :31,5 g
Toplam Yağ               :28,2 g 
Karbonhidrat             :56,39 g 
Protein                      :13,6 g
Doymuş Yağ Asitleri : 4,3 g
Diyet Lifi                    :3,4 g
Tuz                            :0,3 g

 

Organik Tahin Helvası( Bademli ) Ne İşe Yarar ve Faydaları Nedir?

Vücuda enerji verdiği ve kişiyi zinde hissettirdiği düşünülmektedir. Bedeninizi güçlendirme konusunda destekleyici olduğu iddia edilir. Tok hissetmenizi sağlar. Doyurucudur. Balgam sökücü özelliğe sahip olduğu düşünüldüğü için öksürük sorunlarında tüketilir. Sedef ve egzama türü rahatsızlıkları olan kişilerde olumlu etkileri olduğu söylenir. Mide rahatsızlığı olan kişiler midelerini yatıştırmak için tüketir.

Organik Tahin Helvası( Bademli ) Saklama Koşulları Nedir?

Organik Tahin Helvası (Bademli) için tavsiye ettiğimiz tüketim tarihi, üretildiği günden itibaren 3 yıldır. Güneş görmeyen bir ortamda, nem almayacak şekilde ve serin bir yerde saklandığı sürece tahin helvası (bademli) tazeliğini koruyacaktır. Hava aldığında nemlenme olabilir ancak üzerinde oluşan tabaka sıyrılarak kalan kısım yeniden tüketilebilir. Tahinden üretildiği için ısı değişikliklerinde yağlanma olabilir ancak bu helvanın bozulduğu anlamına gelmez.

Ekoloji Market organik ürünleri, organik tarım usulü esas alınarak, DE CONTROL Denetim ve Belgelendirme Ltd.Şti (TR-OT-037) tarafından denetlenmekte ve sertifikalandırılmaktadır.

  

Ürünlerimiz de kimyasal ilaç, hormon, koruyucu madde ve renklendirici kullanılmamaktadır.

Sertifikalı ve kaliteleri ürünleri tavsiye ediyoruz.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının ilgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak, endikasyon ve hastalık adı belirterek, besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil, bitkisel besin destek ürünüdür. 

Sorularınız için bize sitemizden ve sosyal medyadan ulaşabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR