Keçiboynuzu (Harnup) Pekmezi 380 gr.
Keçiboynuzu (Harnup) Pekmezi 380 gr.
Keçiboynuzu (Harnup) Pekmezi 380 gr.
Keçiboynuzu (Harnup) Pekmezi 380 gr.
Keçiboynuzu (Harnup) Pekmezi 380 gr.

Keçiboynuzu (Harnup) Pekmezi 380 gr.

Fiyat : ₺142,00(KDV Dahil)
:

EKOLOJİ MARKET ORGANİK KEÇİBOYNUZU (HARNUP) PEKMEZİ

Rafine şekerden vazgeçiyoruz ama tatlı ihiyacımızdan ödün vermiyoruz! Neyse ki bunun için baldan tutun da pekmez çeşitlerine kadar pek çok doğal tatlandırıcı alternatifiniz bulunuyor. Peki, sizin tercihiniz hem tamamen bitkisel hem de yüksek besin değerine sahip bir tatlandırıcı mı? Öyleyse ekoloji market’in size çok cazip bir teklifi var: Organik Keçiboynuzu (Harnup) Pekmezi! Hem de soğuk sıkım…

Ekoloji Market Organik Keçiboynuzu (Harnup) Pekmezi ; şeker ilavesiz, glutensiz, vegan, katkısız ve koruyucusuz formülüyle size sağlıklı tatlı ihtiyacını gidermenizi vaad ediyor. Keçiboynuzu (harnup) pekmezi, keçiboynuzundan elde edilen pekmez türüdür. Akdeniz yöresine hastır. Ürün yapımında kullanılan keçiboynuzu, GDO’lu tohum ve zirai ilaç benzeri hiçbir suni müdahale olmadan yetiştiriliyor. Konsantre bir yapıya sahip olan ürün, soğuk infüzyon yöntemi ile üretilmiştir. Böylece besin değerini daha fazla koruyarak beslenmeye daha fazla katkı sağlıyor. Doğal içeriğinden dolayı yüksek tatlılık seviyesine sahip olan ürün, ilk tadımda ise damakta hafif mayhoş bir his uyandırıyor. Sizler de yoğun kıvamlı ve damakta iz bırakan bu doğal tadı keşfetmek için geç kalmayın!

Organik Keçiboynuzu (Harnup) Pekmezi Ne İşe Yarar ve Faydaları Nedir?

Eski zamanlardan beri bağışıklık sistemini güçlendirmek maksadıyla kullanılmıştır. İnsanların hastalanmasına sebep olan serbest radikallerin bedenden atılmasına yardım eder. Aynı zamanda karaciğer, akciğer ve bağırsakları temizler. A Vitamini, B, B2, B3 Vitaminleri ve D Vitamini içeriği ile çok güçlü bir besindir. Aynı zamanda yüksek çinko içerir. Keçi boynuzu pekmezi hiçbir hastalığı olmayan insanlar için bile sağlıklıdır ve o kişilerin de kullanmaları gerekmektedir.

Organik Keçiboynuzu (Harnup) Pekmezi Nasıl Kullanılır? 

Keçiboynuzu pekmezini kahvaltılarda 1-2 tatlı kaşığı şeklinde veya sade bir şekilde tüketemiyorsanız süte, yoğurda katıp tatlandırıcı olarak tüketebilirsiniz.Kahve ve süte karıştırılarak lezzetli içecekler oluşturulabilir. Takviye edici gıda olarak günlük beslenme rutinine eklenebilir. Ana ve ara öğünlerde rahatlıkla tüketilebilir.

Organik Keçiboynuzu (Harnup) Pekmezi Saklama Koşulları Nedir?

Organik Keçiboynuzu (Harnup) Pekmezi, içerdiği şeker bileşenlerinin doğal koruyucu özelliği sayesinde tazeliğini ve tadını uzun süre koruyabiliyor. Fakat bunun için ürünün yüksek sıcaklık ve nemden uzak tutulması gerekiyor (+10-20°C). Bu doğrultuda organik Keçiboynuzu (Harnup) pekmezi kendi dayanıklı ve hijyenik cam kavanozunda, doğrudan ısı ve ışık almayacak şekilde ağzı kapalı olarak muhafaza edebilirsiniz.

Dip not: Organik Keçiboynuzu (Harnup) pekmezi zamanla çökme yapabilir, bu bozulduğu anlamına gelmez. Çalkayarak tüketiniz.

100gr için Enerji ve Besin Ögeleri
Enerji                 :293 kcal
Demir                 :10 mg 
Karbonhidrat      :60 g 
Protein               :3,5 g,
Kalsiyum            :5 mg

T.C. Organik Tarım Sertifikalı

      

Ekoloji Market organik ürünleri, organik tarım usulü esas alınarak, DE CONRTOL organik ürün sertifikasına sahiptir. 

Ürünlerimiz de kimyasal ilaç, hormon, koruyucu madde ve renklendirici kullanılmamaktadır.

Sertifikalı ve kaliteleri ürünleri tavsiye ediyoruz.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının ilgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak, endikasyon ve hastalık adı belirterek, besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil, bitkisel besin destek ürünüdür. 

Sorularınız için bize sitemizden ve sosyal medyadan ulaşabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR