Keçiboynuzu (Harnup) Özü 300 gr.
Keçiboynuzu (Harnup) Özü 300 gr.
Keçiboynuzu (Harnup) Özü 300 gr.
Keçiboynuzu (Harnup) Özü 300 gr.
Keçiboynuzu (Harnup) Özü 300 gr.

Keçiboynuzu (Harnup) Özü 300 gr.

Fiyat : ₺126,00(KDV Dahil)
:

EKOLOJİ MARKET ORGANİK KEÇİBOYNUZU (HARNUP) ÖZÜ

Rafine şekerden vazgeçiyoruz ama tatlı ihiyacımızdan ödün vermiyoruz! Neyse ki bunun için baldan tutun da pekmez çeşitlerine kadar pek çok doğal tatlandırıcı alternatifiniz bulunuyor. Peki, sizin tercihiniz hem tamamen bitkisel hem de yüksek besin değerine sahip bir tatlandırıcı mı? Öyleyse ekoloji market’in size çok cazip bir teklifi var: Organik Keçiboynuzu (Harnup) Özü! Hem de soğuk sıkım…

Ekoloji Market Organik Keçiboynuzu (Harnup) Özü ; şeker ilavesiz, glutensiz, vegan, katkısız ve koruyucusuz formülüyle size sağlıklı tatlı ihtiyacını gidermenizi vaad ediyor. Yerli üretim mahsulü ürün, birinci kaliteli keçiboynuzundan elde ediliyor. Ürün yapımında kullanılan keçiboynuzu, GDO’lu tohum ve zirai ilaç benzeri hiçbir suni müdahale olmadan yetiştiriliyor. Konsantre bir yapıya sahip olan ürün, soğuk infüzyon yöntemi ile üretilmiştir. Böylece besin değerini daha fazla koruyarak beslenmeye daha fazla katkı sağlıyor. Doğal içeriğinden dolayı yüksek tatlılık seviyesine sahip olan ürün, ilk tadımda ise damakta hafif mayhoş bir his uyandırıyor.Sizler de yoğun kıvamlı ve damakta iz bırakan bu doğal tadı keşfetmek için geç kalmayın!

100gr için Enerji ve Besin Ögeleri
Enerji                 :302 kcal
Yağ                    :10 mg 
Karbonhidrat      :71 g 
Protein               :2,5 g

 

Organik Keçiboynuzu (Harnup) Özü Ne İşe Yarar ve Faydaları Nedir?

Yüksek miktarda potasyum, fosfor ve kalsiyum içerdiği için zekâyı açar, hafızayı güçlendirir. Organik Keçiboynuzu (Harnup) Özü, çinko sayesinde bağışıklığı güçlendirir ve saç, tırnak ve cilt yapısının güçlenmesine destek olur. İhtiva ettiği mineral ile diş ve diş etlerini güçlendirir. A, B ve E vitaminleri ile zengindir, sütte bulunan kalsiyumun 3 katı kalsiyum içerir.

Organik Keçiboynuzu (Harnup) Özü Nasıl Kullanılır? 

Yetişkinlerde sabah akşam aç karnına 2-3 yemek kaşığı, çocuklarda kahvaltıda 1-2 yemek kaşığı, bebeklerde kahvaltıda 2 çay kaşığı verilmesi önerilir. Ayrıca su ile karıştırılıp meyve suyu gibi içilebileceği gibi tahin veya yoğurt ile karıştırılarak tüketilebilir. Çocuklara sıvı çikolata yerine sunulabilir.

Organik Keçiboynuzu (Harnup) Özü Saklama Koşulları Nedir?

Organik Keçiboynuzu (Harnup) Özü, içerdiği şeker bileşenlerinin doğal koruyucu özelliği sayesinde tazeliğini ve tadını uzun süre koruyabiliyor. Fakat bunun için ürünün yüksek sıcaklık ve nemden uzak tutulması gerekiyor (+10-20°C). Bu doğrultuda organik Keçiboynuzu (Harnup) özünü kendi dayanıklı ve hijyenik cam kavanozunda, doğrudan ısı ve ışık almayacak şekilde ağzı kapalı olarak muhafaza edebilirsiniz.

Dip not: Organik Keçiboynuzu (Harnup) Özü zamanla çökme yapabilir, bu bozulduğu anlamına gelmez. Çalkayarak tüketiniz.

Ekoloji Market organik ürünleri, organik tarım usulü esas alınarak, DE CONTROL Denetim ve Belgelendirme Ltd.Şti (TR-OT-037) tarafından denetlenmekte ve sertifikalandırılmaktadır.

 

 

Ürünlerimiz de kimyasal ilaç, hormon, koruyucu madde ve renklendirici kullanılmamaktadır.

Sertifikalı ve kaliteleri ürünleri tavsiye ediyoruz.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının ilgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak, endikasyon ve hastalık adı belirterek, besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil, bitkisel besin destek ürünüdür. 

Sorularınız için bize sitemizden ve sosyal medyadan ulaşabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR