Kayısı  Reçeli 275 Gr
Kayısı  Reçeli 275 Gr
Kayısı  Reçeli 275 Gr
Kayısı  Reçeli 275 Gr
Kayısı  Reçeli 275 Gr

Kayısı Reçeli 275 Gr

Fiyat : ₺140,00(KDV Dahil)
:

EKOLOJİ MARKET ORGANİK KAYISI REÇELİ 275 gr

Tamamen doğal yöntemlerle, yaz aylarında toplanan kayısıların organik elma suyu konsantresiyle pişirilmesiyle elde edilmiştir. Kayısı reçeli kahvaltı sofralarınıza renk katacak, özel bir reçeteyle hazırlanan alternatif bir lezzettir. Herhangi bir katkı maddesi ve koruyucu barındırmayan kayısı reçeli geleneksel yöntemlerle hazırlanan besleyici bir üründür. Kahvaltı hepimiz için çok önemli ve çok keyifli bir öğün, özellikle uzun hafta sonu kahvaltılarına hepimiz bayılıyoruz.

İçindekiler: Organik Kayısı, Organik Elma Suyu Konsantresi, Limon Tuzu

100gr için Enerji ve Besin Ögeleri
Enerji                 :264 kcal
Yağ                    :0 g 
Doymuş Yağlar  :0 g
Karbonhidrat      :70 g
Şeker                 :68 g
Protein               :0.3 g
Tuz                     :0 g

Organik Kayısı Reçeli Ne İşe Yarar ve Faydaları Nedir?

İçeriğinde bol miktarda A, C, E, K, B1, B2, B3, B6 ve B9 vitaminleri ile sodyum, potasyum, magnezyum, kalsiyum, fosfor, çinko, demir ve manganez gibi mineraller ve lif barındıran kayısı beta karoten bakımından da oldukça zengin olduğundan vücuda son derece önemli yararları bulunuyor.

Organik Kayısı Reçeli Saklama Koşulları Nedir?

Organik Kayısı Reçeli için tavsiye ettiğimiz tüketim tarihi, üretildiği günden itibaren 3 yıldır. Güneş görmeyen bir ortamda ve serin bir yerde saklandığı sürece kayısı reçeli tazeliğini koruyacaktır. Muhafaza edilmesi gereken sıcaklık +10 - +20 °C'dir.

Ekoloji Market organik ürünleri, organik tarım usulü esas alınarak, DE CONTROL Denetim ve Belgelendirme Ltd.Şti (TR-OT-037) tarafından denetlenmekte ve sertifikalandırılmaktadır.

 

 

Ürünlerimiz de kimyasal ilaç, hormon, koruyucu madde ve renklendirici kullanılmamaktadır.

Sertifikalı ve kaliteleri ürünleri tavsiye ediyoruz.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının ilgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak, endikasyon ve hastalık adı belirterek, besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil, bitkisel besin destek ürünüdür. 

Sorularınız için bize sitemizden ve sosyal medyadan ulaşabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR