Hurmalı Cezerye 40 gr
Hurmalı Cezerye 40 gr
Hurmalı Cezerye 40 gr

Hurmalı Cezerye 40 gr

Fiyat : ₺250,00(KDV Dahil)
:

EKOLOJİ MARKET HURMALİ CEZERYE 40 gr.

Organik hurma ,fındık ,zencefil,toz tarçın ,hindisten cevizi ve pirinç ununun ahenk ile bütünleşmesi sonucu öncelile çocuklarımızın,hamile bayanların ,spor yapanların ve diyet veya kontrollü yemek isteyenlerin ara öğünlerinde bırakamayacağı lezzet 

Yüzyıllar boyu sofralarımıza bolluk ve bereket getiren Arap yarımadasının en bereketli, yüzlerce çeşide sahip mucizevi meyvesi ‘’Hurma’’  ve tarih öncesinden gelen mistik gizemiyle kendisine hayran bırakan geleneksel tatlılarımızın sultanlarından ‘’Cezerye’’.

Hurmanın sağlığı, fındığın gücü ve baharatların şifasını herhangi bir katkı maddesi kullanmadan şeker ilavesiz, en organik hali ile siz değerli Organik severler için bir araya getirdik ve ortaya mükemmel bir karışım çıktı.

Bizler de Ekoloji Market ailesi olarak tek katkısı emeğimiz  ve sevgimiz olarak ürettiğimiz; Türkiye’de bir ilk olan Hurmalı Cezerye’ mizi siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmak üzere görücüye çıkardık.

Ekoloji Market organik ürünleri, organik tarım usulü esas alınarak, DE CONTROL Denetim ve Belgelendirme Ltd.Şti (TR-OT-037) tarafından denetlenmekte ve sertifikalandırılmaktadır.

Ekoloji Market organik ürünleri, organik tarım usulü esas alınarak, DE CONRTOL organik ürün sertifikasına sahiptir. 

Ürünlerimiz de kimyasal ilaç, hormon, koruyucu madde ve renklendirici kullanılmamaktadır.

Sertifikalı ve kaliteleri ürünleri tavsiye ediyoruz.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının ilgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak, endikasyon ve hastalık adı belirterek, besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil, bitkisel besin destek ürünüdür. 

Sorularınız için bize sitemizden ve sosyal medyadan ulaşabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR