Elma Suyu Konsantresi 670 Gr.
Elma Suyu Konsantresi 670 Gr.
Elma Suyu Konsantresi 670 Gr.
Elma Suyu Konsantresi 670 Gr.
Elma Suyu Konsantresi 670 Gr.

Elma Suyu Konsantresi 670 Gr.

Fiyat : ₺238,00(KDV Dahil)
:

EKOLOJİ MARKET ORGANİK ELMA SUYU KONSANTRESİ 670 gr.

Organik elma suyu konsantresi, organik tarım ile üretilen elmalardan elde edilmiş, sıvı forma sahip doğal bir tatlandırıcı çeşidini oluşturuyor. Organik elma suyu konsantreleri, GDO’lu tohum ve zirai ilaç kullanılmadan; atalık tohumlarla ve yüzde 100 doğal ortamda yetiştirilmiş elmalardan üretiliyor. Bu sayede yüksek besin değerine sahip olmakla birlikte; katkı maddesi, koruyucu ve renklendirici de ilave edilmeden tüketime sunuluyor.

Hayatından şekeri çıkarmak isteyenlerin ve çıkaranların kesinlikle tercih etmesi gereken harika bir gıda ile karşınızdayız. Ekoloji Market olarak biz de pek çok ürünümüzde tat yakalamak adına elma suyu konsantresi kullanarak harika lezzetler elde ediyoruz. Şeker yerine kullandığımız konsantre, hem tat veriyor hem de içeriğinde pek çok mineral ve vitamin barındırıyor. Sağlık açısından oldukça faydalı olan elma suyu konsantresi, usulüne uygun miktarlarda gönül rahatlığıyla şeker yerine kullanılabilir.

100gr için Enerji ve Besin Ögeleri
Enerji                 :332 kcal
Yağ                    :0 g 
Karbonhidrat      :82 g 
Protein               :2 g

Organik Elma Suyu Konsantresi Ne İşe Yarar ve Faydaları Nelerdir?

İçeriğinde yüzde yüz doğal elmadan kullandığımız konsantre, standart bir şekerin verdiği tatları verdiği gibi aynı zamanda hem sağlıklı hem de besin içeriği çok zengin bir gıdadır. Özellikle antioksidanlar yönünden oldukça zengin olmakla birlikte, diğer tatlandırıcılara göre şeker miktarı çok daha azdır. Zengin bir potasyum kaynağı olduğu gibi aynı zamanda demir, kalsiyum ve A vitamini içermektedir.

Düşük bir glisemik indekse sahip olan organik elma suyu konsantresi, tüketildikten sonra şeker seviyesinde ani değişimlere yol açmadığı için güvenilir bir tüketim sağlıyor. Bu sayede ayrıca tokluk hissinin de uzun süre devam etmesini sağlıyor. Elma suyu konsantresinin tüm bu özellikleri, onun hedefe yönelik beslenme için de ideal bir yardımcı gıda olarak öne çıkmasını sağlıyor.

Organik Elma Suyu Konsantresi  Saklama Koşulları Nedir?

Ambalajı açtıktan sonra yeniden saklamak için hava almayacak şekilde ağzını kapatınız. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Direkt güneş ışığından uzak tutunuz.

Ekoloji Market organik ürünleri, organik tarım usulü esas alınarak, DE CONTROL Denetim ve Belgelendirme Ltd.Şti (TR-OT-037) tarafından denetlenmekte ve sertifikalandırılmaktadır.

 

 

Ürünlerimiz de kimyasal ilaç, hormon, koruyucu madde ve renklendirici kullanılmamaktadır.

Sertifikalı ve kaliteleri ürünleri tavsiye ediyoruz.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının ilgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak, endikasyon ve hastalık adı belirterek, besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil, bitkisel besin destek ürünüdür. 

Sorularınız için bize sitemizden ve sosyal medyadan ulaşabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR