Elma Sirkesi 500 ml.
Elma Sirkesi 500 ml.
Elma Sirkesi 500 ml.
Elma Sirkesi 500 ml.
Elma Sirkesi 500 ml.

Elma Sirkesi 500 ml.

Fiyat : ₺148,00(KDV Dahil)
:

EKOLOJİ MARKET ORGANİK ELMA SİRKESİ

Organik tarımda yetiştirilmiş olgun elmalarım mevsiminde toplanması sonrasında doğal fermantasyon uygulanacak şekilde geleneksel yöntemler ile üretilen elma sirkesi içeriğinde hiçbir şekilde koruyucu maddeler, katkı maddeleri, yapay aromalar, yapay sirke asidi ve tatlandırıcı bulundurmaz.

Vegan ✓

Katkı maddesi, koruyucu ve renklendirici içermez
%100 Elmadan üretilmiştir
Asit Oranı:%4
Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz
Pastörizasyon ve filtrasyon işlemleri yapılmamıştır
Geleneksel doğal fermentasyon yoluyla üretilmiştir
Kapak açıldıktan sonra tortu, renk değişimi ve sirke yüzeyinde "sirke anası" denilen şeffaf bir tabaka oluşabilmektedir. Bu durum bozulma belirtisi değildir, süzülerek tekrar kullanılabilir.

100gr için Enerji ve Besin Ögeleri
Enerji                 :14 kcal
Yağ                    :0 g 
Doymuş Yağlar  :0 g
Karbonhidrat      :3,6 g 
Şekerler             :0 g
Protein               :0 g
Lif                       :0 g
Tuz                     :0 g

Organik Elma Sirkesi Ne İşe Yarar ve Faydaları Nelerdir?

Organi özelliklere sahip ve elma sayesinde elde edilebilecek tüm vitamin ve mineralleri kullanım sırasında sunacak elma sirkesi aynı zamanda da elmanın lezzetini büyük oranda barındırır. Elma içeriğinde nitelikli karbonhidrat, protein ve çok düşük oranda yağ bulundurmak ile birlikte en önemli noktada A vitamini, C vitamini, Magnezyum, Demir, Kalsiyum ve lif oranına sahiptir. Gündelik hayatta rahatlıkla kullanabileceğiniz bu lezzetli sirke sayesinde salatalarda, yemeklerde, hamur işlerinde, et yemeklerinde, turşularda ve direkt tüketimde bu değerleri direkt olarak vücudunuza alabilir ve fayda elde edebilirsiniz.

Organik Elma Sirkesi Saklama Koşulları Nedir?

Geleneksel doğal fermentasyon yoluyla üretilmiştir. Kapak açıldıktan sonra tortu, renk değişimi ve sirke yüzeyinde ''sirke anası'' denilen şeffaf bir tabaka oluşabilmektedir. Bu durum bozulma belirtisi değildir. Süzülerek tekrar kullanılabilir. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. SİRKE SÜRESİZ BİR ÜRÜNDÜR.

Ekoloji Market organik ürünleri, organik tarım usulü esas alınarak, DE CONTROL Denetim ve Belgelendirme Ltd.Şti (TR-OT-037) tarafından denetlenmekte ve sertifikalandırılmaktadır.

 

 

Ürünlerimiz de kimyasal ilaç, hormon, koruyucu madde ve renklendirici kullanılmamaktadır.

Sertifikalı ve kaliteleri ürünleri tavsiye ediyoruz.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının ilgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak, endikasyon ve hastalık adı belirterek, besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil, bitkisel besin destek ürünüdür. 

Sorularınız için bize sitemizden ve sosyal medyadan ulaşabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR