<< Önceki Sayfaya Dön
Yeni

Çilek Reçeli 275 Gr

Sevgiyle üretilmiş organik ürünler

35,00
- +
TÜKENDİ

 

Ekoloji Market Organik Çilek Reçeli  

Tamamen doğal yöntemlerle, yaz aylarında Akşehirin organik arazilerinde yetiştirilen ve özenle toplanan çileklerin organik elma suyu konsantresiyle pişirilmesiyle elde edilmiştir. Çilek reçeli kahvaltı sofralarınıza renk katacak, özel bir reçeteyle hazırlanan alternatif bir lezzettir. Herhangi bir katkı maddesi ve koruyucu barındırmayan Çilek reçeli geleneksel yöntemlerle hazırlanan besleyici bir üründür. Kahvaltı hepimiz için çok önemli ve çok keyifli bir öğün, özellikle uzun hafta sonu kahvaltılarına hepimiz bayılıyoruz.

Organik Çilek Reçeli Ne İşe Yarar ve Faydaları Nedir?

Çilek reçeli, reçel türleri arasında en çok tercih edilen türlerden bir tanesidir. Çilek reçelinin gerek tadı gerekse sağlık açısından faydaları incelendiğinde neden tercih edilmesi gerektiği bir kere daha kanıtlamaktadır. Çilek reçeli kemiklerin güçlenmesini ve kuvvetlenmesini sağlamaktadır, kan temizleyici özelliği ile de oldukça dikkat çeken reçellerden bir tanesidir. Çilek reçeli bünyesinde bulundurduğu C vitamini sayesinde bağışıklık sistemini güçlendirmektedir. Çilek reçeli bağırsak sorunlarının geçmesinde ve ağız kokusunun gerekse diş etlerindeki sorunların geçmesinde de oldukça etkisi olabilen bir reçeldir.

Organik Çilek Reçeli Saklama Koşulları Nedir?

Organik Çilek Reçeli için tavsiye ettiğimiz tüketim tarihi, üretildiği günden itibaren 3 yıldır. Güneş görmeyen bir ortamda ve serin bir yerde saklandığı sürece çilek reçeli tazeliğini koruyacaktır. Muhafaza edilmesi gereken sıcaklık +10 - +20 °C'dir.

 

Ekoloji Market organik ürünleri, organik tarım usulü esas alınarak, DE CONTROL Denetim ve Belgelendirme Ltd.Şti (TR-OT-037) tarafından denetlenmekte ve sertifikalandırılmaktadır.

 

 

Ürünlerimiz de kimyasal ilaç, hormon, koruyucu madde ve renklendirici kullanılmamaktadır.

Sertifikalı ve kaliteleri ürünleri tavsiye ediyoruz.

 

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının ilgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak, endikasyon ve hastalık adı belirterek, besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil, bitkisel besin destek ürünüdür. 

 

Sorularınız için bize sitemizden ve sosyal medyadan ulaşabilirsiniz.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Bizden Haberdar Olun

E-Bültene kayıt ol fırsat & indirimleri kaçırma!

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.