Organik Özel Amaçlı Buğday Unu 750 gr
Organik Özel Amaçlı Buğday Unu 750 gr

Organik Özel Amaçlı Buğday Unu 750 gr

Fiyat : ₺118,00(KDV Dahil)
:

EKOLOJİ MARKET ORGANİK ÖZEL AMAÇLI BUĞDAY UNU 750 GR.

En sevdiğiniz yemekleri ve tarifleri daha lezzetli kılacak organik özel amaçlı buğday unu, Ekoloji Market güvencesiyle satışta!

Lezzetli yemekler yapmak isteyenler ya da yediklerinde organik kriterlerden hiçbir şekilde taviz vermeyenler için Ekoloji Market özel amaçlı buğday ununda da organikten vazgeçmiyor. Ekoloji Market müşterileri için özel ambalajlarla paketlenen özel amaçlı buğday unu, bugüne kadar hiç tatmadığınız kadar lezzetli ve bir o kadar sağlıklı.

Ekoloji Market organik özel amaçlı buğday unu içinde hiçbir katkı, koruyucu ve ağartıcı kullanılmaz. Sadece doğal protein oranları yüksek, kaliteli buğdaylar öğütülür. Bu sayede hem lezzetli hem de sağlıklı hamur işlerini evde rahatlıkla yapabilirsiniz. 

VEGAN ✓

Taş değirmende öğütülmüştür.

100gr için Enerji ve Besin Ögeleri
Enerji                       :1486,351 kcal
Yağ                          :1,75 g 
Karbonhidrat            :71,9 g  
Protein                     :10,45 g
Lif                             :2,68 g
Tuz                           :0 g

Organik Özel Amaçlı Buğday Unu Saklama Koşulları Nedir?

Organik özel amaçlı buğday unu, kuru bir yapıya sahip olduğu için doğru koşullarda saklandığında tıpkı beyaz un gibi uzun süre taze kalabiliyor. Ancak bunun için ürünü nem ve yüksek sıcaklıktan uzak tutmak gerekiyor. Size de sadece, ürünü doğrudan ısı ve ışık almayacak şekilde -yazın tercihen buzdolabında - ağzı kapalı olarak korumak kalıyor. 

Ekoloji Market organik ürünleri, organik tarım usulü esas alınarak, DE CONTROL Denetim ve Belgelendirme Ltd.Şti (TR-OT-037) tarafından denetlenmekte ve sertifikalandırılmaktadır. Ürünlerimiz, HACCP ve ISO 22000:2018 Gıda Güvenliği Kalite Yönetim Sistemlerine sahip tesisimizde üretilmiştir.

 

Ekoloji Market organik ürünleri, organik tarım usulü esas alınarak, DE CONRTOL organik ürün sertifikasına sahiptir. 

Ürünlerimiz de kimyasal ilaç, hormon, koruyucu madde ve renklendirici kullanılmamaktadır.

Sertifikalı ve kaliteleri ürünleri tavsiye ediyoruz.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının ilgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak, endikasyon ve hastalık adı belirterek, besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil, bitkisel besin destek ürünüdür. 

Sorularınız için bize sitemizden ve sosyal medyadan ulaşabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR