Böğürtlen  Reçeli 275 Gr
Böğürtlen  Reçeli 275 Gr
Böğürtlen  Reçeli 275 Gr
Böğürtlen  Reçeli 275 Gr
Böğürtlen  Reçeli 275 Gr

Böğürtlen Reçeli 275 Gr

Fiyat : ₺185,00(KDV Dahil)
:

EKOLOJİ MARKET BÖĞÜRTLEN REÇELİ

Tamamen doğal yöntemlerle, sonbaharda Ballıdağ'ın ormanlarından toplanan böğürtlenlerin organik elma suyu konsantresiyle pişirilmesiyle elde edilmiştir. Böğürtlen reçeli kahvaltı sofralarınıza renk katacak, özel bir reçeteyle hazırlanan alternatif bir lezzettir. Tadındaki hafif ekşilik, reçelde ekşi sevenler için bir daha vazgeçemeyecekleri bir lezzete dönüşecektir. Herhangi bir katkı maddesi ve koruyucu barındırmayan böğürtlen reçeli geleneksel yöntemlerle hazırlanan besleyici bir üründür. Kahvaltı hepimiz için çok önemli ve çok keyifli bir öğün, özellikle uzun hafta sonu kahvaltılarına hepimiz bayılıyoruz.

İçindekiler: Organik Böğürtlen, Organik Elma Suyu Konsantresi, Limon Tuzu

100gr için Enerji ve Besin Ögeleri
Enerji                 :272kcal
Yağ                    :0,10 mg 
Doymuş Yağlar  : 0 g
Şeker                 : 56,68 g
Protein               :0.0 g
Tuz                     :0 

Organik Böğürtlen Reçeli  Ne İşe Yarar ve Faydaları Nedir?

Böğürtlen, organik mineraller ve amino asitler bakımından son derece zengin bir besindir. A, C, E ve K vitamini bakımından zengin olup, kalsiyum, demir, sodyum, potasyum, magnezyum, karbonhidrat ve şeker içerir. Tam bir kan yapıcı meyvedir. Doğal böğürtlen reçeli tam bir enerji kaynağıdır. İçeriğindeki vitamin ve mineraller sayesinde vücudun gün boyu ihtiyaç duyduğu enerjiyi karşılar, direnci artırır, hastalıklara karşı korur.

Organik Böğürtlen Reçeli Saklama Koşulları Nedir?

Organik Böğürtlen Reçeli için tavsiye ettiğimiz tüketim tarihi, üretildiği günden itibaren 3 yıldır. Güneş görmeyen bir ortamda ve serin bir yerde saklandığı sürece böğürtlen reçeli tazeliğini koruyacaktır. Muhafaza edilmesi gereken sıcaklık +10 - +20 °C'dir.

Ekoloji Market organik ürünleri, organik tarım usulü esas alınarak, DE CONTROL Denetim ve Belgelendirme Ltd.Şti (TR-OT-037) tarafından denetlenmekte ve sertifikalandırılmaktadır.

 

 

Ürünlerimiz de kimyasal ilaç, hormon, koruyucu madde ve renklendirici kullanılmamaktadır.

Sertifikalı ve kaliteleri ürünleri tavsiye ediyoruz.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının ilgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak, endikasyon ve hastalık adı belirterek, besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil, bitkisel besin destek ürünüdür. 

Sorularınız için bize sitemizden ve sosyal medyadan ulaşabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR