Bebek Zeytinyağı - Soğuk Sıkım 100 Ml.
Bebek Zeytinyağı - Soğuk Sıkım 100 Ml.
Bebek Zeytinyağı - Soğuk Sıkım 100 Ml.
Bebek Zeytinyağı - Soğuk Sıkım 100 Ml.
Bebek Zeytinyağı - Soğuk Sıkım 100 Ml.

Bebek Zeytinyağı - Soğuk Sıkım 100 Ml.

Fiyat : ₺183,00(KDV Dahil)
:

EKOLOJİ MARKET ORGANİK BEBEK ZEYTİNYAĞI - SOĞUK SIKIM

Bebekler için özel olarak üretilmiş organik sızma zeytinyağı artık Ekoloji Markette! Organik erken hasat yeşil zeytinlerden, dalından koparıldıktan sonra bekletilmeden maksimum 4 saat içinde, en fazla 27 derecelik ısıda oksijensiz ortamda soğuk sıkım ile elde edilmiş, ekstra filtre edilmiş (içindeki parçacıklar ve tortu tamamen alınmış), sıfıra yakın çok düşük asitli, yüksek vitamin ve mineral içeren organik sızma zeytinyağımız bebekleriniz için artık daha sağlıklı.

Organik Bebek zeytinyağımız antioksidan içermektedir; E vitamini olmak üzere A, D, K vitaminleri içerir. Omega-3 Omega-6 ve Omega-9 yağ asitleri, vitamin ve mineraller sayesinde çok özel bir zeytinyağıdır. Sadece anne sütü alınması gereken ilk altı aydan sonra ek gıda sürecinde yemekleri soğuduktan sonra katılarak bebeklere ve çocuklara verilebilir. Organik Bebek zeytin yağımız yetişkinler tarafından da kullanılır.

Asitlik derecesi:%0,04 Soğuk sıkım

VEGAN ✓

Koruyucu ve renklendirici içermez
Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz
Direkt güneş ışığından uzak tutunuz
Ambalajı açtıktan sonra yeniden saklamak için hava almayacak şekilde ağzını kapatınız

100gr için Enerji ve Besin Ögeleri

Enerji                       :885 kcal
Yağ                          :100 g 
Sodyum:                  :2 mg
Protein                     :1 mg

Ekoloji Market Organik Bebek Zeytinyağı Bebeklere Ne Kadar ve Nasıl Verilir?

Bebeklere günde 2 tatlı kaşığı kadar natürel sızma zeytinyağı verebilirsiniz. Zeytinyağını çorbasına, mamasına, meyve suyuna ya da sütüne karıştırabilirsiniz. Anne sütünden yeni kesilmiş bebeklere de yağsız inek sütüne karıştırılarak verilir. Bebekler için doğal besin işlevi görür. Aynı zaman da bebeklerin karınlarına zeytinyağı ile masaj yapmanın kabızlık ve gaz sıkıntılarını giderme konusunda etkin bir çözüm olduğu kaydedilmiştir.

Ekoloji Market organik ürünleri, organik tarım usulü esas alınarak, DE CONTROL Denetim ve Belgelendirme Ltd.Şti (TR-OT-037) tarafından denetlenmekte ve sertifikalandırılmaktadır. Ürünlerimiz, HACCP ve ISO 22000:2018 Gıda Güvenliği Kalite Yönetim Sistemlerine sahip tesisimizde üretilmiştir.

 

 

Ürünlerimiz de kimyasal ilaç, hormon, koruyucu madde ve renklendirici kullanılmamaktadır.

Sertifikalı ve kaliteleri ürünleri tavsiye ediyoruz.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının ilgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak, endikasyon ve hastalık adı belirterek, besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil, bitkisel besin destek ürünüdür. 

Sorularınız için bize sitemizden ve sosyal medyadan ulaşabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR