Anadolu Çiçek Balı 400 gr.
Anadolu Çiçek Balı 400 gr.
Anadolu Çiçek Balı 400 gr.
Anadolu Çiçek Balı 400 gr.
Anadolu Çiçek Balı 400 gr.

Anadolu Çiçek Balı 400 gr.

Fiyat : ₺234,00(KDV Dahil)
:

EKOLOJİ MARKET ORGANİK ANADOLU ÇİÇEK BALI

Artvin Çiçek Balı, dünya çiçek çeşitliliğin üçte ikisini bünyesinde barındıran Kaçkar Dağlarının eteklerinde üretilir. Zengin bileşenleri ve sayısız faydasıyla dünya genelinde her geçen gün daha fazla değer kazanıyor. Flora bakımızdan en zengin bal çeşididir. Artvin Çiçek Balının yoğun aromalı benzersiz tadını siz hala denemediyseniz, şimdi tam zamanı!

100gr için Enerji ve Besin Ögeleri
Enerji                       :325 kcal
Yağ                          :0,g 
Karbonhidrat            :81,23 g  
Protein                     :0,13 g
Besinsel Lif              :0 g

Gluten içermez
Koruyucu, renklendirici ve ilave şeker içermez

UYARI: 1 Yaşından küçük çocuklara yedirilmemelidir.

Organik Anadolu Çiçek Balı Ne İşe Yarar ve Faydaları Nedir?

Artvin Çiçek Balı birçok önemli antioksidan içerir. Bunlar, organik asitleri ve flavonoidler gibi fenolik bileşikleri içerir. Bilim adamları, bu bileşiklerin kombinasyonunun bala antioksidan gücünü verdiğine inanıyor. Antioksidanlar, kalp krizi, felç ve bazı kanser türleri riskinin azalmasıyla ilişkilendirilmiştir. Bal, flavonoidler gibi fenolik bileşikler de dahil olmak üzere bir dizi antioksidan içerir.

Organik Anadolu Çiçek Balı Saklama Koşulları Nedir?

Organik Artvin Çiçek Balı oda sıcaklığında (18-24°C) nem almayacak şekilde muhafaza edilmelidir. Bu doğrultuda Artvin Çiçek Balı kendi dayanıklı ve hijyenik cam kavanozunda, doğrudan ısı ve ışık almayacak şekilde ağzı kapalı olarak muhafaza edebilirsiniz.

Bal zamanla kristalleşebilir ancak bu şekilde tüketime uygundur. Kavanozu 45 C' de bir süre ben mari usulü bekleterek de tüketebilirsiniz.

Ekoloji Market organik ürünleri, organik tarım usulü esas alınarak, DE CONTROL Denetim ve Belgelendirme Ltd.Şti (TR-OT-037) tarafından denetlenmekte ve sertifikalandırılmaktadır.

 

 

Ürünlerimiz de kimyasal ilaç, hormon, koruyucu madde ve renklendirici kullanılmamaktadır.

Sertifikalı ve kaliteleri ürünleri tavsiye ediyoruz.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının ilgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak, endikasyon ve hastalık adı belirterek, besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil, bitkisel besin destek ürünüdür. 

Sorularınız için bize sitemizden ve sosyal medyadan ulaşabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR