Alıç Sirkesi 500 ml.
Alıç Sirkesi 500 ml.
Alıç Sirkesi 500 ml.
Alıç Sirkesi 500 ml.
Alıç Sirkesi 500 ml.

Alıç Sirkesi 500 ml.

Fiyat : ₺148,00(KDV Dahil)
:

EKOLOJİ MARKET ORGANİK ALIÇ SİRKESİ

Organik alıç sirkesi, GDO’lu tohum ve zirai ilaç kullanılmadan doğal yollarla yetişen alıç meyveleri ile yapılmış bir sirke çeşidini oluşturuyor. Tıpkı meyvesi gibi tatlı-ekşi bir lezzete sahip olan alıç sirkesi, rengi ve opak görünümü bakımından ise kayısı suyunu andırıyor.

Geleneksel yöntemlerle üretilen Organik Alıç Sirkesi filtre ve pastörize edilmemiş çiğ sirkedir. Bu sebeple tortu, renk değişimi ve sirke üzerinde ana adı verilen şeffaf bir tabaka oluşur. Bu sebeple içeriğinde; tortu ve renk değişimi görülür, ve sirke üzerinde ana adı verilen şeffaf bir tabaka oluşur. Bu durum doğal fermantasyonun devam ettiğini ve sirkenizin canlılığını koruduğunu gösterir.

Vegan ✓

Katkı maddesi, koruyucu ve renklendirici içermez
Asit Oranı:%4
Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz
Pastörizasyon ve filtrasyon işlemleri yapılmamıştır
Geleneksel doğal fermentasyon yoluyla üretilmiştir
Kapak açıldıktan sonra tortu, renk değişimi ve sirke yüzeyinde "sirke anası" denilen şeffaf bir tabaka oluşabilmektedir. Bu durum bozulma belirtisi değildir, süzülerek tekrar kullanılabilir.

100gr için Enerji ve Besin Ögeleri
Enerji                 :14 kcal
Yağ                    :0 g 
Doymuş Yağlar  :0 g
Karbonhidrat      :3,2 g 
Şekerler             :0 g
Protein               :0 g
Lif                       :0 g
Tuz                     :0 g

Organik Alıç Sirkesi Ne İşe Yarar ve Faydaları Nelerdir?

Alıç sirkesinin faydaları; içerdiği doğal sirke mayası, antioksidanlar, antiseptik bileşenler ve vitamin çeşitlerinden ileri geliyor. A, B ve C vitaminleri yönünden ideal bir kaynak olan alıç sirkesi, iç ve dış organların ihtiyaç duyduğu gerekli besin desteğinin sağlanmasına yardımcı oluyor. Vücuttaki tuz tüketimine bağlı şişkinliklerin (ödem) giderilmesine yardımcı olan bu gıda, boşaltım sistemine ve metabolizmaya olan etkileri sayesinde hedefe yönelik beslenmede de tercih ediliyor. 

Tariflere kendine özgü çekici bir lezzet katıyor. Vücuttaki tüm sistemlerin normal düzeydeki işleyişinin korunmasına yardımcı oluyor. Rahatlatıcı aroması sayesinde daha dingin bir his vererek uykuya geçişi kolaylaştırıyor. Düzenli kullanıldığında cildin daha arınmış ve ışıltılı görünmesine katkı sağlıyor. Temizliğin ve parlak görünümün hedeflendiği saç bakım uygulamaları için tercih edilebiliyor. Ağız ve diş bakımında gargara olarak kullanılabiliyor.

Organik Alıç Sirkesi Saklama Koşulları Nelerdir?

Geleneksel doğal fermentasyon yoluyla üretilmiştir. Kapak açıldıktan sonra tortu, renk değişimi ve sirke yüzeyinde ''sirke anası'' denilen şeffaf bir tabaka oluşabilmektedir. Bu durum bozulma belirtisi değildir. Süzülerek tekrar kullanılabilir. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. SİRKE SÜRESİZ BİR ÜRÜNDÜR.

Ekoloji Market organik ürünleri, organik tarım usulü esas alınarak, DE CONTROL Denetim ve Belgelendirme Ltd.Şti (TR-OT-037) tarafından denetlenmekte ve sertifikalandırılmaktadır.

 

 

Ürünlerimiz de kimyasal ilaç, hormon, koruyucu madde ve renklendirici kullanılmamaktadır.

Sertifikalı ve kaliteleri ürünleri tavsiye ediyoruz.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının ilgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak, endikasyon ve hastalık adı belirterek, besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil, bitkisel besin destek ürünüdür. 

Sorularınız için bize sitemizden ve sosyal medyadan ulaşabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR