Ahududu Reçeli 275 Gr
Ahududu Reçeli 275 Gr
Ahududu Reçeli 275 Gr
Ahududu Reçeli 275 Gr
Ahududu Reçeli 275 Gr

Ahududu Reçeli 275 Gr

Fiyat : ₺192,00(KDV Dahil)
:

EKOLOJİ MARKET ORGANİK AHUDUDU REÇELİ

Tamamen doğal yöntemlerle, sonbaharda Ballıdağ'ın ormanlarından toplanan ahududuların organik elma suyu konsantresiyle pişirilmesiyle elde edilmiştir. Ahududu reçeli kahvaltı sofralarınıza renk katacak, özel bir reçeteyle hazırlanan alternatif bir lezzettir. Tadındaki hafif ekşilik, reçelde ekşi sevenler için bir daha vazgeçemeyecekleri bir lezzete dönüşecektir. Herhangi bir katkı maddesi ve koruyucu barındırmayan ahududu reçeli geleneksel yöntemlerle hazırlanan besleyici bir üründür. Kahvaltı hepimiz için çok önemli ve çok keyifli bir öğün, özellikle uzun hafta sonu kahvaltılarına hepimiz bayılıyoruz.

İçindekiler: Organik Ahududu, Organik Elma Suyu Konsantresi, Limon Tuzu

100gr için Enerji ve Besin Ögeleri
Enerji                 :275 kcal
Yağ                    :0 g 
Doymuş Yağlar  :0 g
Karbonhidrat      :65 g
Şeker                 : 64 g
Protein               :0.5 g
Tuz                     :0 g

Organik Ahududu Reçeli Ne İşe Yarar ve Faydaları Nedir?

Reçelin içindeki kullanılan bitki ve meyvelerin faydalarına ek olarak reçelin kendisinin şekerli oluşu sayesinde kana kolay karışır ve vücuda enerji verir. Ahududu reçeli de bu anlamda faydalarını saymakla bitiremeyiz. Ahududu meyvesi çocuklara zindelik verir. Bu bakımdan çocuklarınıza bol bol  ahududu reçelini yedirebilir veya meyve suyunu hazırlayıp içirebilirsiniz. Sahip olduğu antosiyanin, A vitamini, C vitamini, E vitamini, magnezyum, manganez, B-kompleks ve selenyum beyin fonksiyonlarının uygun bir şekilde çalışmasını desteklemektedir.

Organik Ahududu Reçeli Saklama Koşulları Nedir?

Organik Ahududu Reçeli için tavsiye ettiğimiz tüketim tarihi, üretildiği günden itibaren 3 yıldır. Güneş görmeyen bir ortamda ve serin bir yerde saklandığı sürece ahududu reçeli tazeliğini koruyacaktır. Muhafaza edilmesi gereken sıcaklık +10 - +20 °C'dir.

Ekoloji Market organik ürünleri, organik tarım usulü esas alınarak, DE CONTROL Denetim ve Belgelendirme Ltd.Şti (TR-OT-037) tarafından denetlenmekte ve sertifikalandırılmaktadır.

 

 

Ürünlerimiz de kimyasal ilaç, hormon, koruyucu madde ve renklendirici kullanılmamaktadır.

Sertifikalı ve kaliteleri ürünleri tavsiye ediyoruz.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının ilgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak, endikasyon ve hastalık adı belirterek, besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil, bitkisel besin destek ürünüdür. 

Sorularınız için bize sitemizden ve sosyal medyadan ulaşabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR