<< Önceki Sayfaya Dön
Yeni

Organik Tam Siyez Burgu Makarna 300 gr

43,00
- +
VAR

Ekoloji Market Organik Tam Siyez Burgu Makarna 

Yüzyıllardır tüketilen, eski bir tahıl türü olan siyez buğdayının özellikleri saymakla bitmiyor. Genetiği ve yapısı korunmuş, gluten oranının en düşük olduğu buğday çeşitlerinden biri olan siyez buğdayı, bütün halde taş değirmenlerde öğütülüyor, besin değerleri kaybolmadan sofralarımıza kadar geliyor. Lifler bakımından zengin olan, dolayısıyla hazmı da kolaylaştıran siyez unundan yapılan yiyecekler ise damak tadınızı tam olarak karşılıyor. Organik tarım kurallarıyla üretilen ve tamamen katkısız Ekoloji Market Tam Siyez Burgu Makarna ürünümüz şimdi sizler için satışta. Sofralarınıza sağlığı ve lezzeti aynı anda yaşayın. 

Organik siyez buğdayı ve siyez buğday unu genetiği değişmemiş, 14 kromozom yapısıyla tarihteki ilk buğdaylardan biridir. Yüksek antioksidan içeriğine sahiptir. Hücre yapısını korur, yaşlanmayı geciktirir. İçerdiği B1, B2, B6, B12 vitaminleriyle sindirim ve sinir sistemi için hayati öneme sahiptir. Karbonhidrat değeri düşük, protein değeri yüksektir. İçerdiği folik asitten dolayı, çocuk ve hamile kadınlar için çok önemli bir gıda maddesidir. İçeriğindeki ilkel yapıdaki glüten, buğday evriminin son halkası ekmeklik buğdaylardaki glütene oranla daha kolay sindirilir.

Güneş ışığından uzak, serin ve rutubetsiz yerde saklayınız.

100gr için Enerji ve Besin Ögeleri
Enerji                       :1128 kcal
Yağ                          :3,9 g 
Karbonhidrat            :229,8 g  
Protein                     :42,9 g
Tuz                           :0 mg
 

Ekoloji Market organik ürünleri, organik tarım usulü esas alınarak, DE CONTROL Denetim ve Belgelendirme Ltd.Şti (TR-OT-037) tarafından denetlenmekte ve sertifikalandırılmaktadır. Ürünlerimiz, HACCP ve ISO 22000:2018 Gıda Güvenliği Kalite Yönetim Sistemlerine sahip tesisimizde üretilmiştir.

 

 

Ürünlerimiz de kimyasal ilaç, hormon, koruyucu madde ve renklendirici kullanılmamaktadır.

Sertifikalı ve kaliteleri ürünleri tavsiye ediyoruz.

 

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının ilgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak, endikasyon ve hastalık adı belirterek, besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil, bitkisel besin destek ürünüdür. 

 

Sorularınız için bize sitemizden ve sosyal medyadan ulaşabilirsiniz.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Bizden Haberdar Olun

E-Bültene kayıt ol fırsat & indirimleri kaçırma!

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.