<< Önceki Sayfaya Dön
Yeni

Şemdinli Balı 400 Gr.

Sevgiyle üretilmiş organik ürünler

127,50
- +
VAR

Ekoloji Market Organik Şemdinli Balı 

Şemdinli balı Hakkari Şemdinli yaylasında ki bitkilelerin binlerce kovanlarından elde edilen enfes bal türlerinden birisidir. Tamamen organik olan şemdinli balı gerçek bir lezzet şahaseridir. Organik üretilen bir şemdinli balında kesinlikle katkı maddesi bulunmaz. Kahvaltılıklarda sıklıkla tüketebileceğiniz şemdinli balı organik bal olarak bilinmektedir. Şemdinli balı tamamen süzme bir baldır. 

100gr için Enerji ve Besin Ögeleri
Enerji                       :325 kcal
Yağ                          :0,g 
Karbonhidrat            :81,22 g  
Protein                     :0,12 g
Besinsel Lif              :0 g

Gluten içermez
Koruyucu, renklendirici ve ilave şeker içermez

UYARI: 1 Yaşından küçük çocuklara yedirilmemelidir.

Organik Şemdinli Balı Ne İşe Yarar ve Faydaları Nedir?

Ekoloji Market Şemdinli Balı, C vitamini, kalsiyum, demir, fosfat, sodyum, klorür, potasyum, magnezyum, B1, B2, B3, B5, B6 vitaminleri içerir. Bal, anti-bakteriyel özelliklere sahiptir, bu yüzden geleneksel ilaçlarda, kürlerde, karışımlarda doğal bir antiseptik olarak kullanılmaktadır. Şemdinli  çiçek balı, vücudun günlük ihtiyaç duyduğu besin ve enerji öğelerini karşılamak adına lezzetli bir alternatif sunar. 

Organik Şemdinli Balı Saklama Koşulları Nedir?

Organik Şemdinli Balı  oda sıcaklığında (18-24°C) nem almayacak şekilde muhafaza edilmelidir. Bu doğrultuda Şemdinli Balı kendi dayanıklı ve hijyenik cam kavanozunda, doğrudan ısı ve ışık almayacak şekilde ağzı kapalı olarak muhafaza edebilirsiniz.

Bal zamanla kristalleşebilir ancak bu şekilde tüketime uygundur. Kavanozu 45 C' de bir süre ben mari usulü bekleterek de tüketebilirsiniz.

 

Ekoloji Market organik ürünleri, organik tarım usulü esas alınarak, DE CONTROL Denetim ve Belgelendirme Ltd.Şti (TR-OT-037) tarafından denetlenmekte ve sertifikalandırılmaktadır.

 

 

Ürünlerimiz de kimyasal ilaç, hormon, koruyucu madde ve renklendirici kullanılmamaktadır.

Sertifikalı ve kaliteleri ürünleri tavsiye ediyoruz.

 

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının ilgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak, endikasyon ve hastalık adı belirterek, besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil, bitkisel besin destek ürünüdür. 

 

Sorularınız için bize sitemizden ve sosyal medyadan ulaşabilirsiniz.

 

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Bizden Haberdar Olun

E-Bültene kayıt ol fırsat & indirimleri kaçırma!

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.