350 TL ve üzeri siparişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO

0 212 623 05 33-35
Yeni

Organik Soya Unu 750 gr.

Ekoloji Market

  • Fırsat Ürünü
  • 70000
95,00
-

- +
VAR

Ekoloji Market Organik Soya Unu

Lezzetli yemekler yapmak isteyenler ya da yediklerinde organik kriterlerden hiçbir şekilde taviz vermeyenler için Ekoloji Market soya ununda da organikten vazgeçmiyor. Özel olarak üretilen soya fasulyelerinden üretilen ve Ekoloji Market müşterileri için özel ambalajlarla paketlenen soya unu, bugüne kadar hiç tatmadığınız kadar lezzetli ve bir o kadar sağlıklı. 

Soya unu yüksek nitelikli amino asitler açısından zengindir, protein değeri yüksektir, ve mükemmel bir demir, kalsiyum ve B vitaminine rağmen nişasta içeriği düşüktür. Soya unu içeriğini kıymetli yapan unsur içeriğindeki mineral ve vitamin kombinasyonunun hem çocuk gelişiminde hemde ilerleyen yaşlarda artan ihtiyaçlara aynı anda cevap verebilmesidir. Ekmek yapımında soya ununu kıymetli yapan unsur içeriğindeki % 50 ilk protein oranı ile bayatlamayı geciktirmesidir. Ekmek yapımında soya unu kullanarak hem soyanın proteininden hemde bayatlamayı geciktirme özelliğinden aynı anda istifade edebiliriz.

VEGAN 


100gr için Enerji ve Besin Ögeleri
Enerji                       :360 kcal
Yağ                          :23 g 
Karbonhidrat            :19 g  
Protein                     :31,8 g
Lif                             :17 g
 

Organik Soya Unu Saklama Koşulları Nedir?

Ekoloji Market organik soya unu, kuru bir gıda olduğu için pek çok un çeşidi gibi uzun süre bozulmadan muhafaza edilebiliyor. Ancak bunun için ürünü nem ve yüksek sıcaklıktan uzak, doğrudan ısı ve ışık almayacak serin bir yerde -yazın tercihen buzdolabında- ve ağzı kapalı olarak saklamak gerekiyor.

Ekoloji Market organik ürünleri, organik tarım usulü esas alınarak, DE CONTROL Denetim ve Belgelendirme Ltd.Şti (TR-OT-037) tarafından denetlenmekte ve sertifikalandırılmaktadır. Ürünlerimiz, HACCP ve ISO 22000:2018 Gıda Güvenliği Kalite Yönetim Sistemlerine sahip tesisimizde üretilmiştir.

 

Ekoloji Market organik ürünleri, organik tarım usulü esas alınarak, DE CONRTOL organik ürün sertifikasına sahiptir. 

Ürünlerimiz de kimyasal ilaç, hormon, koruyucu madde ve renklendirici kullanılmamaktadır.

Sertifikalı ve kaliteleri ürünleri tavsiye ediyoruz.

 

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının ilgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak, endikasyon ve hastalık adı belirterek, besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil, bitkisel besin destek ürünüdür. 

 

Sorularınız için bize sitemizden ve sosyal medyadan ulaşabilirsiniz.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.