<< Önceki Sayfaya Dön
Yeni

Organik Karışık Sebzeli Tel Şehriye 250 Gr

29,90
- +
VAR

Ekoloji Market Organik Karışık Sebzeli Tel Şehriye

Organik tarım kurallarıyla ve yüksek standartlarda üretilen durum buğdaylarının bütün olarak öğütülmesiyle elde edilen en sağlıklı şehriye burada! Organik sebzelerde hem lezzetlendirilmiş hem de renklendirilmiş Organik Karışık Sebzeli Tel Şehriye şimdi Ekoloji Market stoklarında. Besin değerleri tam olarak korunmuş halde sofralarınıza gelen ürünümüz en sağlıklı yemekleri yapmanıza olanak sunuyor. Lifler bakımından zengin olan, dolayısıyla hazmı da kolaylaştıran bu ürünümüz için online siparişinizi oluşturmanız yeterli. En doğal gıdaların adresindesiniz!

Güneş ışığından uzak, serin ve rutubetsiz yerde saklayınız.

Ekoloji Market organik ürünleri, organik tarım usulü esas alınarak, DE CONTROL Denetim ve Belgelendirme Ltd.Şti (TR-OT-037) tarafından denetlenmekte ve sertifikalandırılmaktadır. Ürünlerimiz, HACCP ve ISO 22000:2018 Gıda Güvenliği Kalite Yönetim Sistemlerine sahip tesisimizde üretilmiştir.

 

 

Ürünlerimiz de kimyasal ilaç, hormon, koruyucu madde ve renklendirici kullanılmamaktadır.

Sertifikalı ve kaliteleri ürünleri tavsiye ediyoruz.

 

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının ilgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak, endikasyon ve hastalık adı belirterek, besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil, bitkisel besin destek ürünüdür. 

 

Sorularınız için bize sitemizden ve sosyal medyadan ulaşabilirsiniz.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Bizden Haberdar Olun

E-Bültene kayıt ol fırsat & indirimleri kaçırma!

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.