<< Önceki Sayfaya Dön
Yeni

Karabuğday (Greçka) Unu 1 kg.

46,00
- +
VAR

gT.C. Organik Tarım Sertifikalı

 

Organik karabuğday unu ise ,  çok faydalı hem de normal buğday ununa alerjisi olan insanlara çok iyi bir alternatiftir. Her türlü hamur işinde rahatlıkla kullanabileceğiniz organik karabuğday unu, kalp hastalıklarına, damar sorunlarına, tansiyona vb. çok yararlı gelmektedir. Siz de kendinizi ve ailenizi düşünün, organik ürünlerden tüketin!

***Karabuğday yapısı gereği glutensizdir ancak öğütüm ve paketleme durumlarında bulaşma ihtimali çok az olmasına rağmen ,mevzuat gereği eser miktarda gluten içerebilir bu sebeple yüksek alerjisi olanlar öncelikle kendileri çok az miktarda test ederek kullanmaları gerekli ,bizler lezzeti ve değerli kaybolmasın diye kavurmuyoruz bile ,ender  hem çiğden hem organik olarak kendi taş değirmenlerimizde yavaş yavaş öğüten ender firmalardan biriyiz. Şimdiden afiyet olsun 

 
Ekoloji Market organik ürünleri, organik tarım usulü esas alınarak, de control organik ürün sertifikasına sahiptir. 
Ürünlerimiz de kimyasal ilaç, hormon, koruyucu madde ve renklendirici kullanılmamaktadır.
Sertifikalı ve kaliteleri ürünleri tavsiye ediyoruz.
 
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının ilgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak, endikasyon ve hastalık adı belirterek, besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil, bitkisel besin destek ürünüdür. 
 
Sorularınız için bize sitemizden ve sosyal medyadan ulaşabilirsiniz.
 

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Bizden Haberdar Olun

E-Bültene kayıt ol fırsat & indirimleri kaçırma!

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.