Aranacak Kelime :  

  Reyonlar

  Haber Grubu
Haber grubumuza katılın, tüm yeniliklerimizden ilk siz haberdar olun !

  Ziyaretçi İstatistiği
Bugün Tekil : 69 Kişi
Toplam Tekil : 447.560 Kişi

  Markalar

 
  Satış Sözleşmesi

İş bu sözleşmenin konusu SATICI EKOLOJİ MARKETİn www.ekolojimarket.com web sitesinden elektronik ortamda ALICI ya satış yaptığı , sitede nitelikleri ve satış fiyatı belirtilen ürünlerin satışı ve teslimi ile ilgili olarak 4077 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun-Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Usul ve Esasları Hakkındaki Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerini kapsamaktadır. ALICI, satışa konu malların/hizmetlerin temel nitelikleri, satış fiyatları, ödeme şekli, teslimat koşulları ,söz konusu mal ve hizmetler ile ilgili tüm ön bilgiler ve cayma hakkı konusunda bilgi sahibi olduğunu, bu bilgileri elektronik ortamda teyit ettiğini ve sonrasında mallar/hizmetleri sipariş ettiğini işbu sözleşme hükümlerince kabul ve beyan eder. www.ekolojimarket.com sitesinin ödeme sayfasında yer alan ön bilgilendirme ve SATICInın satış faturası işbu sözleşmenin ayrılmaz parçasıdır. İş bu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile MÜŞTERİ nin (ALICI) veya SATICI nın yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir. Siparişin gerçekleşmesi durumunda taraflar bu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılır.Ekoloji Market web sitesinden yapılan alışverişleriniz , Kuru gıdalarda; teslimat tarihinden itibaren 7 gün içinde güvenli bir kutuda, orijinal ambalajı tahrip olmamış, yırtılmamış,kullanılmamış tekrardan satılabilirliği bozulmamış ürünlerde iade kabul edilmektedir.İade ürünle birlikte faturanın da gönderilmesi gerekmektedir. İade işleminde kargo bedeli müşteriye aittir.Taze sebzelerde ezilme, bozulma gibi istenmeyen bir durum görüldüğünde ürün resmini çekerek bize iletilmesi ve sorunun yazılı olarak bildirilmesi gerekmektedir. Taze sebzede iade olmayıp ezilen , kullanılamayacak durumda olan ürün bedeli hesaplarınıza iade edilir. İade İşlemi süreci ,iade koşullarının uygunluğu tesbit edildikten sonra başlar.İade ile ilgili bilgiler tarafımıza yazılı olarak bildirilir ve iade ürün elimize ulaştıktan sonra 2 gün içinde iade ürün bedeli ödeme şekline göre hesaplarınız a iletilir. Kargo ile gerçekleştirilen ürün teslimatı sürecinde müşteri sistemde belirtilen adreste bulunamaz ise müşteriye kargo elemanı tarafından ziyaret notu bırakılır. Adresine ihbar notu bırakılan müşterinin 3 gün içerisinde irtibata geçmemesi durumunda kargo göndericiye iade edilir. Teslimat ve iade ile ilgili sorununuz olması halinde info@ekolojimarket.com adresinden veya 02124451067 nolu telefonlardan bize ulaşarak daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

 • TESLİMAT BİLGİLERİ

 • 18 yaşından küçükler sitemizden alışveriş yapamaz.

 • İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır.İş günleri hafta içi 09:00-18.00 saatleri arasıdır.

 • İş günleri içerisinde olmayan ürünlere ait verilen siparişler bir sonraki ilk iş gününde kargoya verilir. Kargonun çalışmasını engelleyen hava muhalefeti, ulaşımın kesilmesi gibi olağanüstü durumlar nedeni ile sözleşme konusu sipariş teslim süresi içinde teslim edemez ise, firmamız durumu müşteriye bildirmekle yükümlüdür. Bu takdirde müşteri siparişin iptal edilmesini, ve/veya teslimat süresinin engelleyici durumun ortadan kalkmasına kadar ertelenmesi haklarından birini kullanabilir.

 • Müşteri, vermiş olduğu siparişin durumunu http://www.ekolojimarket.com üye sayfasından takip edebilir.

 • Ürün teslimatı, yerleşim yerinin uzaklığına göre 1-3 iş günü içerisinde şirketimizin anlaşmalı kargo şirketi ile müşterinin siparişinde belirttiği adrese yapılır.Kargoda yaşanabilecek aksaklıklardan şirketimiz sorumlu değildir.

 • Tüm alışverişlerde, kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır.

 • Müşteri, ürünü sipariş ederken siparişin teslim edilmesi istediği adresi doğru bildirmelidir.Teslim adresinde bulunamayan alıcı için anlaşmalı kargo şirketi ‘Ziyaret Notu’ bırakacaktır.Bu durumda paketin 3 iş günü içerisinde kargo şirketinden teslim alınması gerekmektedir.3 iş günü içinde kargodan teslim alınmayan paketler için kargo şirketi tarafımıza bilgi verir, firmamız müşteri ile iletişime geçer ve müşteriyi kargo firmasına yönlendirir.Müşteri eğer özel durumları nedeniyle paketi/siparişi teslim alamayacak durumda ise siparişin/paketin teslim edilmesini istediği başka bir kişi /kuruluş/adres belirtmesi gerekmektedir.Müşterinin yeni bir yönlendirme yapmadığı ya da tarafına ulaşılamadığı durumlarda kargo şirketi ürünü tarafımıza geri gönderir.Bu gibi durumlarda müşteri, siparişinin/paketinin sonucunu öğrenmek için firmamız ile iletişime geçmelidir.Bu süre zarfında sipariş/ürün müşteri adına firmamızca muhafaza edilir.

 • Sipariş müşteriden başka bir kişi ya da kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi ya da kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden firmamız sorumlu değildir.

 • Müşteri, teslimat sırasında hasarlı olduğunu tespit ettiği paketler için kargo yetkilisine tutanak tutturmalı, hasarlı paketi kargo yetkilisinden teslim almamalıdır ve hemen Ekoloji Market Müşteri Hizmetlerini arayarak ya da info@ekolojimarket.com mail adresine mail atarak bilgi vermelidir

 • Siparişin belirtilen adrese eksiksiz teslim edilmesiyle firmamız teslimat görevini yerine getirmiş olur..

 • Müşteri vermiş olduğu siparişi iptal etmek isterse; info@ekolojimarket.com adresine  mail atarak Sarayı Müşteri  tarafımıza bilgi vermelidir. 
  Alışveriş Sepeti
Alışveriş sepetinize henüz ürün eklememişsiniz.

  Üye Girişi

  Fırsat Ürünü
Organik Tahin ve Pekmez Çeşitleri
Tahin 175 gr.

Fiyatı : 15,00 TL

  Güncel Haberler

  Popüler Ürünler
Karabuğday Unu 1 kg.
Fiyatı : 27,50 TL
Karabuğday Unu 1 kg.
Elma Sirkesi 250 ml.
Fiyatı : 14,00 TL
Elma Sirkesi 250 ml.
Yulaf Unu 500 gr.
Fiyatı : 15,00 TL
Yulaf Unu 500 gr.
Kuru Fasulye(Dermason) 800 gr.
Fiyatı : 25,00 TL
Kuru Fasulye(Dermason) 800 gr.
Üzüm Pekmezi 450 gr.
Fiyatı : 20,00 TL
Üzüm Pekmezi 450 gr.
Tam Buğday Unu 1 kg.
Fiyatı : 9,00 TL
Tam Buğday Unu 1 kg.
Çavdar Unu 1 kg.
Fiyatı : 9,50 TL
Çavdar Unu 1 kg.
Keçiboynuzu (Harnup) Pekmezi 450 gr.
Fiyatı : 20,00 TL
Keçiboynuzu (Harnup) Pekmezi 450 gr.
Tuzsuz Domates Salçası 660 gr.
Fiyatı : 20,00 TL
Tuzsuz Domates Salçası 660 gr.
Nar Ekşisi 330 ml.
Fiyatı : 22,00 TL
Nar Ekşisi 330 ml.
Çörekotu Yağı 250 ml. (Soğuk Sıkım)
Fiyatı : 66,00 TL
Çörekotu Yağı 250 ml. (Soğuk Sıkım)
Elma Sirkesi 500 ml.
Fiyatı : 20,00 TL
Elma Sirkesi 500 ml.
Deniz Tuzu (Kalın) 250 gr.
Fiyatı : 7,00 TL
Deniz Tuzu (Kalın) 250 gr.
Nohut 1 kg.
Fiyatı : 23,00 TL
Nohut 1 kg.
Pilavlık Bulgur 1 kg.
Fiyatı : 10,50 TL
Pilavlık Bulgur 1 kg.

  Gerekli Bilgiler

Company : Ekoloji Market Gıda Tarımsal Ürn. Koz. Tem. Mad. Paz. San. Tic. Ltd. Şti.
End Date : 24.5.2020
URL : https://www.ekolojimarket.com/
Address : Fabrika - Merkez: Demirkapı Mah. Halide Edip Adıvar Cad. No:18 Bağcılar/İSTANBUL

Kocasinan Vergi Dairesi 330 039 3539

Telephone : +90 212 623 05 33-35
Email Contact : ekoloji@ekolojimarket.com
 

The following information has been self-reported by the entity to which it relates for the purpose of assignment of a unique identifier (CUI). The information has not been verified nor has the entity been authenticated, credentialed, verified, or investigated in any way.Sitemizde kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları firmamıza aittir. Bu sitede yer alan içerikler, firmamızın izni olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz ve çoğaltılamaz.
Bu sitede, Kolaymağaza™ Profesyonel E Ticaret Sistemi altyapısı kullanılmaktadır.